x

x

sobota, 11 lutego 2017

S jak Singielka

Unknown
{c.}

SINGIELKA – Samodzielna Inteligentna Nieziemska Genialna Intelektualistka Entuzjastyczna Labilna Kobieta Atrakcyjna

Pierwszy przystanek, to samodzielna. Zwróciłaś już uwagę na fakt, że to słowo kryje w sobie przynajmniej dwa znaczenia? Samodzielność - dzielność, 100% pewności, że co by się nie działo w Twoim życiu i tak ze wszystkim sobie poradzisz. Ze wszystkimi sprawami urzędowymi, cieknącym kranem, zalegającym rachunkiem za Internet, przyniesieniem ekstra ciężkich zakupów do domu, a nawet z bandą rozwrzeszczanych dzieciaków, jeśli trzeba. A dlaczego? Bo jesteś silna i nawet jeśli z poprzednim partnerem łączą Cię jakieś zobowiązania, to i tak lepiej być samemu, niż tracić energię na osobę, która nam nie służyła. A na chwilę zwątpienia – „prędzej podda się nadzieja, bo ja na pewno nie.”

Drugi przystanek, to inteligentna. Czy ktoś kiedykolwiek próbował Ci umniejszać? Odbierać cząstkę Ciebie i sprowadzać do parteru? Mogę się założyć, że na pewno tak. Takie sytuacje są nieuniknione, bo ludzie już tacy są, a co najważniejsze najczęściej wypominają innym swoje własne braki, żeby poczuć się lepiej. Na pewno jesteś inteligentna, zarówno racjonalnie jak i emocjonalnie. I nie zapominaj, że inteligencję można trenować!

Trzeci, to fakt, że na pewno jesteś nieziemska. Pewnie bardzo bolało jak spadałaś z nieba i równie mocno, kiedy opuszczałaś Wenus, prawda? Przecież doskonale zdajesz sobie sprawę ze swojej wyjątkowości, a nawet jeśli jeszcze nie, to powinnaś. Są trzy rodzaje singli – mentalni, naturalni i tymczasowi. Jeśli jesteś tym ostatnim, i w dodatku z odzysku, to prawdopodobnie nie do końca wierzysz w siebie i swoją nieziemskość. Oczywiście wszystkim zdarzają się gorsze dni, ale warto pracować nad sobą i nad tym, aby było ich jak najmniej.

Czwarty, to genialna. Każda kobieta ma coś takiego, w czym jest wybitna. No bo w końcu każda z nas przez lata wypracowała w sobie zdolność do tego, aby robić co najmniej pięć rzeczy na raz, i to z bardzo dobrym skutkiem, a to dopiero początek. Jesteś wyjątkowa, z edycji limitowanej, a przy okazji cudownie rysujesz/śpiewasz/piszesz/komponujesz/szyjesz/gotujesz. Jesteś nie do podrobienia, dlatego jesteś taka niezwykła. I nikt Ci tego nie zabierze, chyba że Ty sama sobie na to pozwolisz.

Piąty, jesteś intelektualistką. Każda z nas jest inteligentna i to już ustaliłyśmy. Wchodząc w to dalej, każda z nas ma władzę nad swoim rozumieniem, myśleniem i rozumowaniem. Kto jak nie Ty jest w stanie prowadzić wielogodzinne analizy i dysputy? Kto jak nie Ty jest ciekawy świata, ludzi i książek? I może nie zawsze kierujesz się bardziej intelektem niż emocjami, ale jednak nią jesteś. Dobrze o tym wiesz.

Szósty, entuzjastyczna. Jesteś radosna i często się uśmiechasz, bo doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak silna magia ukryta jest w uśmiechu. Uwielbiasz się angażować, dawać z siebie wszystko i żyć na 100%. Jesteś radosna i nie pozwolisz, aby jakiekolwiek czynniki zewnętrzne i niesprzyjające okoliczności Ci to odebrały.

Siódmy, labilna. Ktoś powiedział kiedyś, że kobiety właściwie nie mają wad, bo kobiety mają hormony. Niby Ameryki nie odkrył, ale był zdecydowanie blisko prawdy. Prawdopodobnie jesteś chwiejna i niestała i rzadko kiedy wiesz od razu czego chcesz, nawet jeśli od początku czujesz, że chcesz tego bardzo mocno, prawda?

Ósmy i dziewiąty, kobieta atrakcyjna. Wcale nie musisz wyglądać jak Marilyn Monroe albo Audrey Hepburn, żeby być atrakcyjną kobietą. Ten kto powiedział, że liczy się tylko piękne wnętrze, prawdopodobnie sam nie mógł na siebie patrzeć w lustrze albo nie był mężczyzną – mam jednak dobrą wiadomość. Nie ma brzydkich kobiet, są ewentualnie niezadbane. Także jeśli jesteś atrakcyjną kobietą, czujesz się dobrze w swoim ciele i swoim wnętrzu, to super. Jeśli nie do końca, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zmienić! Nie ma kobiet nieatrakcyjnych, są tylko takie, które w siebie nie wierzą.

Unknown / Author & Editor

Niespokojna dusza. Artystka. Pisarka. Poetka. Felietonistka. Siostra. Córka. Niepoprawna marzycielka. Follow my blog with Bloglovin

5 komentarzy:

 1. Zawsze patrzyłem na wnętrze i tryb życia potem dopiero na wygląd :)
  Obserwuję

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiele dziewczyn nie wierzy w siebie i często zamyka się w sobie;/
  Ja czuję się dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wcale nie musisz wyglądać jak Marilyn Monroe albo Audrey Hepburn, żeby być atrakcyjną kobietą - świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Samodzielna Inteligentna Nieziemska Genialna Intelektualistka Entuzjastyczna Labilna Kobieta Atrakcyjna

  SUPER WPIS!! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super post! Zostaje na dłużej dodaje do obserwowanych :)

  Zapraszam do mnie
  http://zycie-z-kanapowcem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Cały świat wypełniony jest przez różne rodzaje energii. Dlatego uważam, że jednym z najważniejszych elementów życia jest przekazywanie innym pozytywnych wibracji, a także czerpanie odpowiedniej energii z zewnątrz. Traktuję bardzo poważnie swój rozwój osobisty, dlatego konsekwentnie podążam do celu wyznaczoną przez siebie ścieżką. Nie ma rzeczy niemożliwych - trzeba tylko chcieć.

Copyrights @ 2017 pannaWsieci | Credits Blogger Templates and Gooyaabi Templates | Customized C.